vb2Z5swjenIvrBEoWr1x6sPZLBLIRsZ7z2Q7S

Компанія Apple збирається представити оновлену лінійку ноутбуків на щорічній конференції для розробників WWDC. За даними ресурсу Bloomberg, виробник має намір приділити увагу, принаймні, наступній трійці моделей: MacBook Pro, 12-дюймовий MacBook і 13-дюймовий MacBook Air. Очікується, що всі три моделі оснащаться більш швидкими процесорами від Intel, однак представники Intel і Apple від коментарів з цього приводу поки що утримуються.

Швидше за все, оновлений MacBook Pro оснастять чіпсетом Intel Kaby Lake, нові процесори від Intel також отримають 12-дюймовий MacBook і 13-дюймовий MacBook Air. Що стосується останньої моделі, то, згідно з даними джерел, її продажу до сих пір залишаються стабільними. В цілому лінійка MacBook приносить купертіновцам близько 11% від річних продажів, що становить близько $ 216 млрд. При цьому виручка від продажів iPhone становить майже дві третини від усього доходу. Проте ноутбуки і раніше користуються попитом споживчої аудиторії і грають важливу роль в розвитку бізнесу Apple.

vb2Z7ZZBoUmK7rVSJtgbHvnIUamfIa

Як відзначають фахівці, рішення Apple оновити пристрої доведеться як не можна до речі. Нагадаємо, що в цьому місяці Microsoft представила Surface Laptop, а це означає, що після поновлення MacBook зможуть залишатися конкурентоспроможними. Відповідно до звітів, у другому кварталі Apple продала близько 4,2 мільйона настільних ПК і ноутбуків, що принесло виробнику на 14% більше доходів, в порівнянні з попереднім кварталом.

В останній раз Apple представляла оновлені пристрої в ході червневої конференції 2013 року. Мова йде про MacBook Pro і MacBook Air. Очікується, що в цьому році, крім оновлених ноутбуків, компанія може представити і нову версію операційної системи macOS.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *