vb2Z32q6gKBc5p2CZJUBz1QNOz2As4SQjyrhys

AMOLED-дисплей в Samsung Galaxy S7 Edge отримав нагороду “Дисплей року” від Товариства інформаційних дисплеїв (Society for Information Displays). SID нагороджує продукт, найбільш видатним технологічним прогресом і функціями. Цікаво, що це не перша нагорода підрозділу Samsung Display. Вигнута AMOLED-матриця виробника вже вигравала цей трофей в 2013 і 2015 роках. У SID заявили, що екран Galaxy S7 Edge відрізняється хорошими контурами і вигинами зі зручним хватом. При цьому невикористаного місця на дисплеї всього 1,09 мм.

vb2Z7dxz16gWK7rFyZlM3kvH2MmIyJ7

“Вибори переможців щорічної Display Industry Awards – завжди важке, але вдячна справа, яке відображає обсяг інновацій в світі дисплеїв. З приводу недавніх дебатів про майбутнє OLED-дисплеїв, очевидно, що вони стають сильнішими – наші переможці показують гнучкість технології в прямому і переносному сенсах ; вони досягли підвищеної якості зображення і задоволеності користувачів при меншій товщині. тим часом два переможця забезпечили собі перемогу не тільки технологіями, але і їх комерційною доступністю “, – заявив Йонг-Сеог Кім, президент SID.

Samsung отримає свою нагороду в середу 24 травня в Лос-Анжелесі. Церемонія нагородження пройде в рамках виставки Display Week. Там же приз отримає і LG за 65-дюймовий OLED-телевізор з рекордно маленькою товщиною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *